zbiorniki betonowe


Zbiorniki betonowe - wielkogabarytowe

Wśród najpopularniejszych rozwiązań proponowanych przez firmę SAMEL między innymi dla sieci kanalizacyjnych czy wodociągowych lub systemów drenarskich można wymienić wielkogabarytowe zbiorniki betonowe. Obecnie wykorzystuje się je coraz częściej do różnych zastosowań, od gromadzenia deszczówki po przechowywanie gnojowicy. Dostarczamy więc wysokiej jakości gotowe zbiorniki betonowe przygotowane ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, co stanowi gwarancję znakomitej solidności. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Zalety i zastosowania zbiorników betonowych od SAMEL

Oferujemy zbiorniki betonowe w różnych rozmiarach, które służą najczęściej jako szamba, miejsca do przechowywania gnojowicy czy też deszczówki. W zależności od przeznaczenia mogą one dysponować jedną, dwiema lub trzema komorami i charakteryzują się przede wszystkim bardzo wysoką odpornością na uszkodzenia bądź działanie rozmaitych środków chemicznych. Nasze zbiorniki betonowe wyróżnia również znakomita szczelność, co ma jednocześnie duże znaczenie dla ochrony środowiska. W ofercie posiadamy gotowe zbiorniki o objętościach od 2 m³ do 20 m³, ale sprzedajemy też znacznie większe warianty, np. retencyjne, których wycenę przygotowujemy na zapytanie.

Zbiorniki betonowe dostosowane do indywidualnych potrzeb

Działamy na terenie całej Polski, a dzięki współpracy ze sprawdzonymi producentami — zarówno krajowymi, jak i europejskimi — jesteśmy w stanie zapewnić Klientom z dowolnego miasta zbiorniki betonowe najwyższej jakości. Dokładamy też wszelkich starań, by zagwarantować szybką realizację zleceń oraz budować trwałe relacje dzięki pełnemu profesjonalizmowi usług. Jeżeli potrzebny Ci betonowy zbiornik na deszczówkę albo szambo, skontaktuj się z firmą SAMEL!

[Rozmiar: 9912 bajtów]

Więcej informacji, wraz z wymiarami znajdą Państwo w naszym katalogu. Str 29