seperatory


Separatory substancji ropopochodnych

Separatory substancji ropopochodnych instaluje się w sieciach kanalizacji deszczowej jako urządzenia stanowiące jeden z elementów podczyszczania wód opadowych ze zlewni narażonych na skażenie substancjami ropopochodnymi — miejskich, drogowych i obiektowych.

Separatory substancji ropopochodnych najczęściej stosuje się przy:

  • drogach i autostradach,
  • parkingach,
  • strefach komunikacji miejskiej,
  • bazach sprzętu transportowego,
  • zakładach przemysłowych itp.

Najwyższej jakości separatory substancji ropopochodnych — niezawodne rozwiązania instalacyjne

Nasza oferta to odpowiedź na potrzeby z zakresu oczyszczania wód opadowych. Oferujemy bowiem wysokiej klasy separatory, które przeznaczone są do oddzielania wody opadowej od ewentualnych substancji ropopochodnych. Źródłem takich zanieczyszczeń mogą być m.in. stacje benzynowe, myjnie i warsztaty samochodowe, jak również różnego rodzaju przedsiębiorstwa przemysłowe. Wytwarzane przez nie substancje ropopochodne stanowią niebezpieczeństwo dla środowiska naturalnego. Właśnie dlatego oferujemy najwyższej jakości separatory, które cechuje trwałość, skuteczność i niezawodna praca. Przekonaj się sam, co możesz zyskać, współpracując z naszą firmą!

Samel — dystrybutor kompleksowych rozwiązań dla sieci kanalizacyjnych

Naszym celem jest dostarczanie Klientom niezawodnych produktów wykonanych z najwyższej jakości materiałów. Takie podejście zapewnia trwałość oferowanych przez nas rozwiązań, a co za tym idzie — satysfakcję naszych Kontrahentów. To, co nas wyróżnia, to współpraca wyłącznie z renomowanymi producentami z kraju i Europy, dzięki czemu możemy oferować jakościowe produkty dostępne w możliwie niskich cenach. Jeśli więc szukasz solidnych separatorów substancji ropopochodnych, to jesteś we właściwym miejscu. Zapraszamy do współpracy!

[Rozmiar: 9912 bajtów]

Wycena separatorów na zapytanie.